VIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy

Data i godzina rozpoczęcia
2022.04.07
13:00
Data i godzina zakończenia
2022.04.09
15:30
Miasto
Lublin
Państwo
Polska
Typ wydarzenia
Zjazd

Opis wydarzenia

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy oraz Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w VIII Zjeździe Towarzystwa, który obędzie się w Lublinie w dniach 7–9 kwietnia 2022 r. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym organizacja zjazdu, pierwotnie planowana w kwietniu 2021, została przełożona na kolejny rok.

Mamy nadzieję, że zaproponowany program naukowy sprosta Państwa oczekiwaniom - tym bardziej, że wykładowcami będą najwybitniejsi polscy naukowcy i klinicyści. Planujemy także sesję z prezentacją trudnych przypadków oraz sesję z prezentacją prac własnych zgłoszonych przez uczestników.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w wykładach zaproszonych gości zajmujących się tematyką bólów głowy w innych niż neurologia specjalnościach. Mamy również nadzieję, że zachwyci Państwa uroczy i magiczny Lublin.

Jesteśmy przekonani, że dla polskich lekarzy, nie tylko neurologów, ale i innych specjalności, będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń 2022 roku.

Serdecznie zapraszamy

Dr hab. med. Izabela Domitrz
Prezes Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy

Prof. dr hab. med. Wojciech Kozubski
Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego


Szczegółowe informacje i rejestracja online


Organizator logistyczny: Biuro Kongresów Skolamed, GSM 693 067 914, e-mail: Kliknij, aby zobaczyć adres email