XVIII Kurs „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci"

Data i godzina rozpoczęcia
2021.11.26
08:00
Data i godzina zakończenia
2021.11.27
22:00
Miasto
Warszawa
Państwo
Polska

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym, XVIII Kursie „Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego u dzieci”. Nasz kurs chcielibyśmy zorganizować w formule tradycyjnego spotkania w dniach 26 - 27 listopada 2021 r.

Kurs  od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony lekarzy, szczególnie neurologów dziecięcych i pediatrów. W poprzednich latach w każdej edycji kursu uczestniczyło ok. 150 lekarzy z całego kraju. Program kursu jest przygotowywany przez zespół Kliniki Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz zaproszonych ekspertów z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Przy doborze wykładów szczególny nacisk położono na te odkrycia naukowe, które mają znaczenie dla praktycznego prowadzenia pacjenta, zarówno w sensie diagnostycznym, jak i leczniczym.

Podobnie jak w poprzednich latach planujemy wydanie publikacji z materiałami naukowymi z tegorocznej edycji. Chcielibyśmy, aby uczestnicy kursu otrzymali je w ramach materiałów z kursu.

Kurs organizowany jest pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Członkowie PTND mają prawo do skorzystania z niższej opłaty rejestracyjnej.

Mamy nadzieję, że uczestnicy pozyskają wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej praktyce lekarskiej związanej z dzieckiem z problemami neurologicznymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału

 

Prof. dr hab. n. med. Sergiusz Jóźwiak

Kierownik Naukowy Kursu

Radomił Filipek

Dyrektor Biura Kongresów Skolamed